Windows Live Messenger “Beni Hatırla” Sorunsu

Her doğan yeni günle birlikte MSN’imi açtığımda mail adresimi ve şifremi girip “beni anımsa”, “şifremi anımsa” kutucuklarını (ay ne sevimli kelime) işaretlememe rağmen msn’in utanmadan hergün bana bunları yeniden sormasının altında yatan nedenler ne olabilir? Gerekli-gereksiz, genç-yaşlı, hamile ya da bakire herkesin görüşlerini bekliyorum.

Reklamlar

9 comments

 1. Aslında sorunun cevabı çok basit ignoramus. Hergün bilgisayarına “beni sakın hatırlama” mantığına sahip birisi oturup, senin msn hesabına “beni unut” diyerek kendi msn’inde fink atıyordur. Ve “Allah Allah her gün msn’e bu elemanı unut dediğim halde neden hergün çıkıyor ki?” diyerekten forumlarda veryansın ediyordur. Sorununu birgün boyunca bilgisayarın olduğu odada durup diğer kişiyi yakalayıp o arkadaşa durumu izah edersen çok rahat çözebilirsin.

  Beğen

 2. Ben, kodlardan oluşan sıradan elektronik bi yazılımla bile başetmekte güçlük çekerken verdiğiniz sözümona çözüm önerisinin sorunu daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacağının farkında değil misiniz, allah aşkına? Çabanız, sanal düzeyden öteye gitmemesi gereken sorunumu adeta ete kemiğe bürümekten başka bi şey değil. Sizin amacınız ne? Akli melekelerinizden şüphe duymama sebep olmayın rica ederim.

  Beğen

 3. Evvela siz ‘elektronik’ değil ignoramussunuz, önce kendinizi bilin. Ayrıca küçük yazılımcıklarla baş edemiyor olmanız günlük hayattaki sorunlarla hiç başedemezsiniz sonucunu çıkarmaz. Baş edemiyor olmanız ille de bişey çıkaracaksa, günlük hayattaki inanılmaz başarınızı ortaya çıkarsın niye hemen negatife yoruyorsunuz anlaması güç ve gücüme gidiyor. Odanıza giren çıkan insanların haddi hesabı yokken ne hakla burda bize ahkâm kesiyorsunuz? Kendinizi ne sanıyorsunuz? ben söyliim; elektronik.

  Beğen

 4. Odamın bi köşesinden ne zaman kimin çıkacağını kestiremediğim gibi neyle başedemeyeceğimden hangi sonucun çıkacağını da kestiremiyorum ben. Öyle ki ettiğim lafın kimi hangi gerekçeyle gücendireceğini düşünmekten başıma ağrılar girdi. Tutun ki karnım acıktı. Kaldı ki bu da mesele değil. Oysa ki ben başka şeyler söyleyecektim. Velev ki unutula.

  Beğen

 5. Basit, bilgisayarınızda var olduğunu sandığım “msn messenger plus” yazılımı bu sorunun çıkmasını sağlayabiliyor ve daha önce sağladığına rastladım. Bunu bilgisayarınızdan kaldırırsanız bu kadar tantanayı boşuna yaptığınızı anlyacaksınız…

  Beğen

 6. sayın ignoramus, gördüğünüz üzere piRe arkadaşımız evinizdeki yabancıyı kıskıvrak yakalama methodunu bulmuşa benziyor.
  Sorununuz çözüldü mü?

  Beğen

  1. Evet, sorunumu kökten çözdü. Herkese tavsiye ediyorum. Bir an bile durup düşünmesinler. Zira üstünde düşünülücek bi şey olmadığını piRe arkadaşımız kanıtladı bize.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s